• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Наша гордість

Наша гордість

Список учнів, які закінчили Глибокобалківьку школу на відмінно


п/п
Прізвище, ім’я та по батькові Рік випуску Нагорода
1 Пальчик Катерина Іванівна 1948
2 Убийвовк Антоніна Володимирівна 1949
3 Горячко Ніна Володимирівна 1952
4 Корж Іван Профирович 1953
5 Мандич Ніна Панасівна 1953
6 Гончар Віра Яківна 1954
7 Логвиненко Іван Якович 1954
8 Скляр Микола Григорович 1954
9 Убийвовк Віктор Несторович 1954
10 Доля Ганна Іванівна 1954
11 Доля Катерина Вікторівна 1954
12 Латиш Григорій Афанасійович 1954
13 Гончар Іван Якович 1955
14 Довгаль Микола Опанасович 1955
15 Мандич Анатолій Петрович 1955
16 Фурса Ганна Іванівна 1955
17 Блоха Ліна Павлівна 1956
18 Гончар Василь Якович 1956
19 Гуржій Ліда Федосіївна 1956
20 Логвиненко Мотря Яківна 1956
21 Колотій Валентина Іванівна 1957
22 Шкурупій Ніна Василівна 1957
23 Бондаренко Анатолій Васильович 1958
24 Кулик Олексій Степанович 1958
25 Щербак Василь Іванович 1958
26 Маслова Любов Григорівна 1961
27 Лапенко Софія Олександрівна 1963
28 Моцаренко Катерина Іванівна 1963
29 Упіренко Анатолій Павлович 1964
30 Горулько Катерина Григорівна 1966
31 Лисяк Микола Миколайович 1966
32 Танько Софія Миколаївна 1966
33 Убийвовк Олена Василівна 1966
34 Кобрін Володимир Петрович 1967
35 Мандич Зінаїда Іванівна 1967
36 Тривайло Валентина Олександрівна 1967
37 Шкурупій Софія Іванівна 1967
38 Лісовий Павло Петрович 1968
39 Надточій Валентин Олексійович 1968
40 Пасічник Анатолій Іванович 1968
41 Танько Ніна Миколаївна 1968
42 Капко Євгеній Васильович 1971
43 Лісовий Віктор Петрович 1971
44 Тихоненко Ганна Григорівна 1971
45 Болюта Софія Олександрівна 1972
46 Лисенко Надія Григорівна 1972
47 Вовк Алла Іванівна 1973
48 Горячко Любов Григорівна 1974
49 Убийвовк Надія Олександрівна 1974
50 Убийвовк Тетяна Федорівна 1974
51 Доля Наталія Василівна 1975
52 Лещенко Алла Олександрівна 1975
53 Лисяк Віктор Михайлович 1976
54 Лобач Катерина Василівна 1977
55 Малиш Валентина Яківна 1977
56 Совгиря Любов Григорівна 1978
57 Шевцова Людмила Іванівна 1978
58 Лобач Надія Григорівна 1979
59 Сахно Олександр Михайлович 1979
60 Кукоба Валентина Петрівна 1980
61 Малиш Олександр Якович 1981
62 Ярошенко Антоніна Григорівна 1982
63 Лисенко Людмила Григорівна 1982
64 Надточій Людмила Олексіївна 1983
65 Климко Алла Олексіївна 1984
66 Сиваш Валентина Олександрівна 1984
67 Лобач Валентина Михайлівна 1986
68 Головач Світлана Олегівна 1987
69 Гончар Володимир Миколайович 1988
70 Ярошенко Сергій Григорович 1988
71 Гончар Людмила Миколаївна 1992
72 Камбур Людмила Миколаївна 1992
73 Саєвська Алла Олексіївна 1992
74 Миколенко Тамара Вадимівна 1995
75 Танько Наталія Григорівна 1997
76 М’якушко Віталій Миколайович 1998 золота медаль
77 Убийвовк Віталій Вікторович 1998 золота медаль
78 Бокла Володимир Іванович 2001
79 Лисяк Леся Анатолівна 2005
80 Марченко Олександр Сергійович 2005
Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi